Víno pro Davida

Kód: VPD
250 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Koupí tohoto vína přispějete celou částkou přímo na transparentní účet Malého piráta. / Sauvignon Blanc Steinriegel 2018 / Vinařství NEPRAŠ & Co. Pavlov / bílé víno, bio, suché, 0,75l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po velkém úspěchu nádherné akce Filipa Mlýnka a Davida Kollera s Filipovými víny bychom taky rádi přispěli svou troškou - našim vínem z Vinařství NEPRAŠ & Co. I jeho koupí podpoříte Davídkovu cestu za samostatností a taky z toho konečně sami něco hmotného (tekutého) budete mít.

Cena jedné takto zakoupené láhve Sauvignon Blanc Steinriegel 2018 je 250,-. Víno sice nemá tak cool personalizovanou etiketu jako u Filipa, ale celá částka půjde taky přímo Davidovi. A to na transparentní účet, ze kterého hradíme rehabilitace, pomůcky a další potřebnosti. 

Hrozny na tento Sauvignon pochází z naší certifikované bio vinice U Božích muk / Steinriegel v Pavlově a byly sklízeny v pozdním sběru. Víno je suché.

Láhve si budete moci vyzvednout v Brně v Kavárně Na Laně (Hybešova 45), nebo vám je za 159,- pošleme kamkoli po ČR kurýrem. Balíme je do kartonů po 6 ks.

Děkujeme všem!

Tereza, Ondřej & David